Facebook
Twitter Linkedin

Powiadomienia w GG o zrealizowanych przelewach

  • FX City

Udostępniliśmy Państwu możliwość otrzymywania informacji o realizacji przelewów bezpośrednio w komunikatorze GG bez konieczności logowania się do systemu transakcyjnego.

Udostępniliśmy Państwu możliwość otrzymywania informacji o realizacji przelewów bezpośrednio w komunikatorze GG bez konieczności logowania się do systemu transakcyjnego. Dodatkowo tym klientom którzy tego sobie życzą i podadzą nr GG odbiorcy przelewu, dajemy możliwość powiadamiania również odbiorcy o wysłanych do niego środkach.

W celu skorzystania z nowej usługi, należy podać numer GG w danych użytkownika lub dodatkowo numer GG odbiorcy przelewu. W momencie realizacji przelewu zostanie wysłana automatyczna informacja odpowiednio do nadawcy i odbiorcy przelewu. Jeżeli nie mają Państwo jeszcze nadanego numeru GG, to zachęcamy do wejścia na stronę https://www.gg.pl/ i zarejestrowanie się. W razie pytań proszę kontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Informujemy również, że niedługo tą drogą również będzie dostarczany kod autoryzacyjny do logowania i zawierania transakcji, zgodnie z wymaganiami stawianymi przez nowe przepisy zawarte w PSD II

Więcej na temat silnego uwierzytelniania za pośrednictwem GG znajdziecie Państwo w artykule „Silne uwierzytelnienie za pośrednictwem GG”

Powrót
Porozmawiajmy GG Chat